EROGRY.pl - Gry erotyczne do pobrania, gry online, flash, sex, seks
LOGOWANIE         Zapomniałem hasła »
Gry erotyczne - zapraszamy!
Tylko u nas możesz pobierać gry erotyczne na swój dysk. Dla nowych Użytkowników gratis 200 KB transferu. Dla twórców stron internetowych mamy wspaniałą sposobność zarobku, aż 50% zysku dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Programu Partnerskiego!
 Ostatnia aktualizacja: niedziela 12 marzec 2006 roku, godzina 21:15:46
  SZUKAJ GRY


  STATYSTYKI
Gier w serwisie: 159

» GRY EROTYCZNE FLASH: 103
» FILMIKI EROTYCZNE: 51
» INNE GRY EROTYCZNE: 5


PROGRAM PARTNERSKI


   Jeżeli posiadasz stronę internetową, jesteś użytkownikiem grup dyskusyjnych czy też wypowiadasz się na forach od dziś możesz przy tym w banalny sposób zarobić sporą gotówkę promując przy okazji ofertę serwisu EROGRY.pl

Zalety Programu Partnerskiego

- możliwość przyzwoitego zarobku
- najwyższe prowizje w internecie [ 50% ]
- wsparcie techniczne 7 dni w tygodniu
- wypłata już od 120 złotych
- link referencyjny ważny 30 dni
- poszerzana oferta produktów

Jak zostać Partnerem?

   Po zalogowaniu się w serwisie EROGRY.pl na górze po lewej stronie znajdziesz link Program Partnerski. Wypełnij formularz takimi danymi jak Twoja strona WWW, numer konta bankowego oraz Twój adres zamieszkania, zamieść materiał reklamowy z odpowiednio wygenerowanym linkiem i... zarabiaj. Tylko od Ciebie zależy jakie osiągniesz dochody. Im lepsza reklama, tym Twoje zyski będą większe. Nie zastanawiaj się, podejmij współpracę z nami już w teraz!

Nie posiadam strony WWW, a również chciałbym zarabiać

   Oczywiście jest to możliwe. Po uprzednim zalogowaniu się na stronie EROGRY.pl system wygeneruje Twój unikatowy link referencyjny, który możesz przesyłać znajomym, zamieszczać na forach internetowych, grupach dyskusyjnych czy też w stopkach wiadomości elekronicznych. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Prowizje

   Za każdego poleconego Klienta, który zakupi w serwisie EROGRY.pl dowolną usługę, automatycznie zyskujesz 50% jego wpłaty. Jest to niewątpliwie najwyższa prowizja w Programie Partnerskim w polskim internecie! Nie czekaj dłużej, skorzystaj z naszej oferty już dziś!

  Rejestracja :: Gry :: Regulamin :: Jak uzyskać dostęp? :: Faq :: Kontakt Copyright © 2006 - 2011 - EROGRY.pl