EROGRY.pl - Gry erotyczne do pobrania, gry online, flash, sex, seks
LOGOWANIE         Zapomniałem hasła »
Gry erotyczne - zapraszamy!
Tylko u nas możesz pobierać gry erotyczne na swój dysk. Dla nowych Użytkowników gratis 200 KB transferu. Dla twórców stron internetowych mamy wspaniałą sposobność zarobku, aż 50% zysku dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Programu Partnerskiego!
 Ostatnia aktualizacja: niedziela 12 marzec 2006 roku, godzina 21:15:46
  SZUKAJ GRY


  STATYSTYKI
Gier w serwisie: 159

» GRY EROTYCZNE FLASH: 103
» FILMIKI EROTYCZNE: 51
» INNE GRY EROTYCZNE: 5


FAQ

Co to za serwis EROGRY.pl

   Jesteśmy nową witryną, która - jako jedyna tego typu - umożliwia pobranie na swój dysk gier erotycznych oraz innych aplikacji. Dodatkowo, dla twórców stron internetowych, oferujemy możliwość udziału w Programie Partnerskim, dzięki czemu każdy pełnoletni uczestnik będzie mógł zarobić dodatkowe fundusze.

Za co ja płacę?

   W związku z tym, że aplikacje zajmują nierzadko kilka lub kilkanaście megabajtów, bardzo trudno byłoby nam utrzymać szybkie i pojemne serwery z własnych kieszeni. Niestety, tak duża ilość, w dodatku niemałych plików, generuje naprawdę spory transfer. Właśnie za to pobieramy opłaty. Chcemy udostępnić Ci mnóstwo aplikacji dbając jednocześnie o to, że faktycznie będą one stale dostępne w serwisie, a do tego szybkość pobierania nie będzie przyprawiała o zawrót głowy.

Zapłaciłem i nie mam dostępu

   Przykro nam z tego powodu. Jeśli już faktycznie zdażyła się taka sytuacja, masz prawo do reklamacji. Wyślij nam informację o otrzymanym kodzie, przybliżonym czasie dokonania płatności, numerem transakcji oraz o kwocie płatności na adres erogry@erogry.pl Jeżeli po analizie transakcji okaże się, że wina leży po stronie naszego systemu płatności, otrzymasz maila zwrotnego z nowym kodem, bądź informacją o gotowości wcześniej otrzymanego kodu.

  Rejestracja :: Gry :: Regulamin :: Jak uzyskać dostęp? :: Faq :: Kontakt Copyright © 2006 - 2011 - EROGRY.pl